Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš neustále označuje text,... i přesto, že je funkce clikc lock vypnutá.

Dobrý den,

prosím o radu. Asi před třemi dny mi najednou myš začala neustále označovat a přesouvat text, soubory,... Jen levým tlačítkem někde kliknu a už se to začne označovat. Funkce click lock je vypnutá. Zkoušela jsem PC restartovat, vypnout, myš odpojit od PC, ale nic nepomáhá. Vůbec se s tím nedá pracovat.
Myš Logitech B110.

Prosím poraďte.
Děkuji

Alena B.

Podařilo sehnat kolegu, který mi půjčil jinou. Při vyzkoušení jsem zjistila, že je to myší, profoukli jsme ji a už funguje. Tak za to mohou asi nějaké drobky.

Omlouvám se, že mě to nenapadlo a obtěžuji tu.

A moc děkuji za popostrčení :).

Děkuji a přeji hezký den.

Taky bych poprosil o radu. Označím text, chci přes pravé tlačítko kopírovat, ale neobjeví se nabídka. Musím levým tlačítkem kliknout do označeného textu a poté jde otevřít nabídku pravého tlačítka. Nebo označím levým tlačítkem text, tlačítko pustím, chci se přesunout na lištu do úprav, ale myš pořád označuje text jako bych levé tlačítko nepustil. Musím opět kliknout levým do označené oblasti a pak se přesunout na lištu do úprav. Koupena nová myš, problém trvá, obě myši na jiném notebooku fungují bezchybně. Na mém notebooku mám Vistu a Linux Mint a dělá to v obou operačních systémech. Notebook HP 530.
Budu vděčný za jakoukoliv pomoc.