Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalace programu Nero 7

Nainstaloval jsem zkušební verzi Nera 7 na 30 dní.Po uplynutí zkušební doby se program
zablokoval a hlásil,že už není funkční.Zakoupil jsem Nero 7 premium za cca 1 800Kč.Při instalaci zakoupeného programu/vlatně instal.náběhu/se ukáže informace,že mám nainstalovanou novější verzi a tu mám vymazat a začít instalaci programu znovu.Když se snažím odinstalovat nefunkční program se odinstalování zastaví s hláškou,že databáze nadstavby je poškozena nebo chybí.Když na tomto okně zmačknu tlačítko OK,tak se objeví hláška-při instalaci došlo k závažné chybě.Neví někdo co s tím.Trochu se také podivuji,že mě prodali starou verzi,kterou jsem dostal 29.5.2007.Děkuji předem za radu
Martinhobza

Mno, patrně tvoje demo verze je mladší, než zakoupená.
Použij link na vyčištění staré verze asi o 2 linky výše.
Navíc se tě NERO vždy při instalaci zeptá, zda chceš zachovat
staré instalační číslo v registrech. Někde si udělal chybku.
Úplně klidně si stáhni nejnovejší verzi NERO Premium,
pokud bude novější než ta, kterou máš a spusť instalaci.
Po dotazu na zachování čísla dej NE, pokud jsi si jist,
že číslo je na starou špatně odinstalovanou verzi.
Osobně bych si stáhnul nejnovější verzi NERO Premium
a vrazil bych tam tvoje koupené číslo, na 99.99% to zabere.

samozřejmě že čerstvě vystavená demoverze na netu bude o pár desetin/setin v číslování novější než ta koupená na vylisovaném cd v krabici s natištěnou brožurou. abys neměl pocit že máš "starou verzi", muselo by kvůli tobě nero buď přestat publikovat novější verze na netu, nebo po jejich vydání stáhnout o desetinu starší krabicové verze od všech obchodníků, a tyto ztráty zahrnout do ceny produktu (takže bude stát 20x tolik co windows)

doporučuju provést odinstalaci špatně přeinstalované/ne zcela odinstalované demoverze tím prvním linkem.
jestli to bylo demo se všemi funkcemi (existuje i nero light), nainstaloval bych ho na vyčištěný pc znovu, s tvým číslem, mělo by pasovat jak píšou přede mnou.