Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SSD nenajede.

No super!! Tak jsem vypnul notas, že si dám místo HDD mechaniku, a po té zapnu notas a on prd. Stručně nenalezen boot Win. Tak hurá do pc, ale tam sice je vidět, ale dostat se na něj nic!! Kurna to je pech!! Stáří cca 3 měsíce a je ko! Nevíte co s tím? Jasně vím, a pudu reklamovat.
Jedná se o Crucial BX200 240GB.

Takže to shrnem. Ssd bylo skutečně špatné, a ještě je asi vadná fleška. Protože se mě nepodařilo s ní nainstalovat ani n. Vždy stejná chyba. Iso jsem dělal na ni 3x a furt stejná chyba.
Takže ted jedu na Win 7 s hdd. Drbal jsem se stím cca 4 hodiny. Dělal jsem i memtest a spol, abych zjistil že je to fleškou]:)

Tie USB flash bezne ak maju vadny sektor tak neohlasia chybu ale proste normalne vratia pri citani dat namiesto skutocnych dat cely sektor zaplneny FF bajtami, videl som to uz viackrat na viac roznych flash. Vacsinou prenasam .zip a ten hlasil CRC error pri rozbalovani a porovnal som podla obsahu s originalom a vida 512bajtov FF namiesto dat. Neviem preco na to vyrobci seru aby si dali do tej poondiatej flahs nejaku kontrolu spravnosti dat, uz aj diskety pred 30rokmi to mali. Diskety ale asi nenavrhoval cinan :D
P.S. uz neviem ci 512 bajtov alebo 4kB alebo kolko je blok tej flash, uz nepamatam.

No ona jela spoustu let, takže beru, že už není redy. Takže zítra valím do kšeftu pro novou, a nebo si ten Win vypálím na dvd. Protože Win 8 jsem nevypaloval, tudiš ho nemám jak nainstalovat. Leda ho spustit s Win. No taky nápad.

Sakra ted zjištuji jeden zásadní rozdíl. Ve Win 8 hdd co připojím po nainstalování systému má najednou jiného majitele a čekám jak dement než to Win 8 povolí, a ve Win 7 se otevřou složky hned.

Sami od seba ne.
Co tym myslis ze sa nacitava pomaly? Prehravac sa nema preco nacitavat dlho, exe ma par MB, to su milisekundy. Takze zavisi co tam ten program robi, ked mu to trva dlhsiu dobu kym vykresli okno alebo co mas tam za problem. Ja neviem co tam autor toho programu naprogramoval predtym nez zobrazi okno. Vseobecne brzdit to mozu antiviry, alebo nejake veci co potrebuje inicializovat ten prehravac, mozno si tam mal nejaku kniznicu medii, a tu si celu kdesi na disku prezera, alebo si overuje na inete cosi ci nema aktualizaciu a tam je nejaka brzda, moznosti je vela.