Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pametova karta v telefonu

Dobry den,

vlastnim telefon sencor element p452. Muj problem spociva v ulozisti telefonu. Pouha pamet telefonu mne nestacila, tak jsem si poridil pametovou kartu a v ulozisti telefonu ji nastavil jako vychozi disk pro zapis. Bohuzel pro moje prekvapeni se kazdy soubor, ktery stahnu uklada porad na pamet telefonu. Predem dekuji za jakykoliv zajem.

Vychozi disk pro zapis nebo-li se soubory stahuji na sd-kartu, takze napriklad stazene mp3 najdes na sd-karte, na aplikace to nefunguje.

Kde se ti teda stahuji soubory typu mp3?

Jinak zkusil bych zalohovat a obnovit telefon do tovarniho nastaveni. Ono je take klidne mozne, ze ta funkce v tvem telefonu nema zadny efekt, mensi vyrobci se s tim obvykle neparaji a proste tu vychozi funkci, ktera je tam od Googlu, pro svuj telefon neupravi.