Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Wifi připojením

Zdravím, koupil jsem si Wifi Router od Pody a pořád nemůžu přijít na to jak to správně udělat aby vše Fungovalo jak má být.
Jedná se o :
"TP-LINK 300Mbps Wireless N ROuter Model No. TL- WR840N
Po zapojení a nainstalovaní mi to tam píše chybu a když se to snažím připojit s notebookem tak mi píše OMEZENO...
Diky za pomoc.

tak je to potvrzené: z windows 10 se blbne. už nereaguje ani na světlo, ani na konkrétní dotaz.
sedí před svým pc jako oběť (administrator) a nechápe co s ním. příkaz mu nepomůže, on chce za každou cenu klikat.
neví na co, neví proč, ale chce klikat. jak děcko ve školce s kuličkovým počitadlem.

tplinky mají asi nejprimitivnější ovládání, protože 0 funkcí. tazatel ani nepíše, jestli se do něj dostal.
má tu návod na výpis získané konfigurace, výpis nebo screen nikde.
k routeru se připojuje vícem krámů, ale zůstává tajné, jestli nefunguje jen ten na kterém je tazatel administrátorem, nebo všechny.