Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikajíci monitor

Dobrý den potřeboval bych pomoc. Nedávno mi začal blikat monitor jako stroboskop obnovovací frekvenci mám 75HZ když dám míň polovina monitoru mi nejde a víc HZ jsem nezkoušel. Blikání je různe občas co 1s nebo 5s nebo 30sek prostě různe
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Este preistotu - ked si napr. v biose tak to robi tiez?
Frekvenciu si dal 60Hz a nevidel si pol obrazu??? Rozlisenie mas nastavene jak? Win a ovladace jake?
Preistotu by som skusil nabootovat live linux (ubuntu.cz) z USB sticku/CD, ci to je aj tam. Ak ano tak vadny monitor. Ak ne tak nieco vo Win posahane (ovladace naprd apod).
A skus aj jemne tlacit na oba VGA konektory z roznych smerov, ci to nereaguje nahodou na to, moze tam byt blby spoj kdesi na plosaku u konektora. Ale najpravdepdobnejsi je asi samotny monitor.