Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového Smartphonu – poraďte

Jaké výrobce doporučujete, a jakým se naopak vyhnout?

Moje základní požadavky na telefon:
/ Velmi dobré a rychle funkční GPS – to budu používat nejvíc
/ Rychlý internet
/ Dobrá výdrž baterie
/ Rychlé a svižné ovládání
/ Spolehlivost
/ Cenový limit mám někde okolo pěti tisíc korun

Cenový limit mám někde okolo pěti tisíc korun

Aha, tak sorry, to nevim.

Jinak, pokud se nehrajou hry, tak myslim ma Huawei docela solidni founy (P8, P9 lite, G8, mozna neco dalsiho). No a potom obligatne telefony s SoC Snapdragon a to alespon rada 4xx, lepe 6xx a 8xx - znacky Samsung, Asus, LG, ..., ale stejne obecne plati, ze cim draz, tim lip a 5.000,- je dost sibenicni cenovka.