Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám pocit, že jsem hacknutý :/

Mám notebook a na něj připojený druhý monitor který mám jako hlavní... Když jsem hrál hru H1Z1 a podíval jsem se na obrazovku notebooku tak jsem spatřil u web kamery rosvícenou diodu, že je zapnutá. A vsekundě kdy jsem zahlídl světýlko vyplo se.. Mám celkem strach, že jsem sledovaný.

Tohle jde vyřešit návštěvou lékaře nebo zakrytím kamerky. Cracky nespouštíš, nic kradeného v počítači nemáš, antivirové ani antispyware programy nic nenašly, nic podezřelého se nespouští, na net nelezeš pod administrátorským oprávněním…