Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WiFi na iPhonu

Dobrý den.
Mám tři telefony. Jeden s Androidem, zbylé 2 telefony jsou iPhony 5S. Mobil s Androidem připojím k WiFi a zadám heslo. Mobil se na WiFi bezproblémově připojí.To samé provedu u iPhonů. Ani jeden se nepřipojil a oba dva vykazovaly hlášku se špatným heslem. Heslo k WiFi jsem zadával na obě zařízení několikrát. Nevíte někdo, čím to je? Za pomoc děkuji.

P.S. já nemám tolik telefonů, to jsou telefony mých přátel :)

Na routri mas jak nastavene sifrovanie? Skus tam nastavit napevno WPA2 PSK (AES sifrovanie), alebo tak, nech sa to nesnazi o automaticke dohadovanie. Pripadne v nudzi ak vies zvolit tak WPA (ne 2) napevno, ci s tym potom tie iphony budu vediet pracovat.