Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk do sluchátek

zdravím,
připojím NTB k televizi přes HDMI, chci si pustit film, a do sluchátek mi nejde zvuk. ( z TV normálně jde, na připojení sluchátek nereaguje). Dřív to normálně šlo, problém se mi zdá že nastal co jsem přešel na W10.
děkuji

Sluchatka su strcene do TV? Ak ano tak je problem v jacku TV alebo v jej menu, to je vyhradne vec TV.

Ak mas sluchatka strcene do PC, tak si v ovl.panely-zvuky na karte prehravanie nastav spravne vystup, resp. predtym mozno nainstalit spravne ovladace chipsetu a zvukovky z webu vyrobcu zakl.dosky ak tam nejake vobec su.

Dík,
asi to vzdávám, sluchátka mám v PC, ve W10 když hledám v Nastavení, tak je to jiný než tradiční ovládací panely, ale i když jsem napsal do ...hledání...sluchátka, tak mi to nabídne max.kontrolu zvuku, což je o ničem. A hledat něco na doinstalování, tak v tom tak zase až tak moc doma nejsem,
dík

V pravy klik na start mas normalne ovladaci panely, da sa to tam vpravo hore prepnut na "male ikonky" a najst si sekciu zvuk a zvukove zariadenia, tam je karta prehravani, a tam je vyber vystupneho zariadenia, nastavis sluchatka namiesto HDMI audio.
Dostanes sa tam tusim aj cez pravy klik na repracik vpravo dole - prehravacie zariadenia. Ale nemam tu W10 tak to neoverim ze co presne je v pravom kliku na repracik.