Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava kabelu od sluchatek

Kralik mi prekousal kabel na sluchatkach. Zarovnal jsem konce, sundal buzirku a napojil dratky, ocekaval jsem ze to bude alespon trochu hrat, nic. Pod buzirkou jsou 3 dratky, prijdou mi, jako z nejakeho textilu. Mam sanci to opravit? A jak? Nejradeji bych ho zmrskal. Hajzla. Jsou to sluchadla od sony za 1300, dik za kazdou radu!!!

Tie dratiky su asi lakovane, keby si mal pajkovacku tak sa to da ten lak odstranit zahriatim pajkovackou a nejakou chemikaliou, alebo jemne na povrchu poskrabat nozikom a potom pajkovat.

Ked to elektricky spravne spojis, tak to hrat bude. Alebo mozno to je este prerusene na inom mieste niekde vedla? (nekusal ten kralik na viac miestach?)

Asi nestačí jen zkroutit, nutné spájet. Ty tenké lakované drátky se dobře čistí na tabletce acylpyrinu (pájkou, podobně jako na kalafuně, ale je to mnohem účinnější). Jeden je "společná zem", další levé a pravé ... nutno ozkoušet.