Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s telefonem

Dobrý den, koupil jsem si telefon Oukitel U7 Pro. Ze začátku jsem byl z telefonu nadšený, ale po nainstalování aplikací se telefon několikrát za den zasekne, objeví se černá obrazovka a nepomůže nic jiného než restart. Nejdříve jsem myslel, že to bude tím , že jsem do telefonu nastahoval hodně aplikací, tak jsem je omezil do 40. Zkoušel jsem tam dát i MS word, šel bez problémů. Nevíte, v čem je problém? Momentálně nemám v telefonu náročné aplikace. Mohu ho dát reklamovat? Telefon má 11 gb rám.

Reklamaci zkus. Udělají tovární reset,vše ti smažou a jak sám píšeš,telefon takhle fungoval. Bude to problém,něco vyreklamovat. Zkoušej,i když to asi není to pravé,ručně vymazávat paměť a zastavovat běžící aplikace na pozadí. Google to nešetří,nebere ohled na slabší HW.

Skusil si to uz obnovit na vyrobny stav? (kdesi z menu). Ono totiz moze byt problem v tom ze co si tam nainstaloval, a ne v mnozstve. Oni nainstalenene aplikace nicomu nevadia len lezia vo flash pamati telefonu, kym ich nespustis, mozes ich mat aj milion. Ale ak sa spustaju nejake ich sluzby na pozadi (zavisi od aplikacie), tak nejaka sluzba na pozadi od nejakej konkretnej aplikacie X moze robit bordel, ak je chybne napisana alebo nekompatibilna s tym telefonom.
(a ked to bude robit aj po obnove a bez akychkolvek dodatocnych aplikaci, potom je to HW problem a reklamuj)