Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktovanie CPU

zdravim,..chcem sa opypat ako pretaktovat cpu...mam i5 6500, 3,2 s turboboostom na 3,6 a ZK je MSI b150 pc mate... spravi to pocitac nejak sam ked bude potrebovat vyssi vykon alebo to nejak ja zapnem? diki

• Coze to presne chces ?
• Z tvé strany nemusís delat nic, tzv TURBO které je na 3.6GHz, jse na tuto hodnotu vysplhá dle záteze a potreby automaticky.
* Tato funkce je jiz spustena DEFAULT v tvém BIOSe základní desky.