Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Před dvěma dny jsem si aktualizoval Windows 10, když otevřu tento počítač, tak SSD mám dvě složky Windows. Jedna je normálně pojmenovaná Windows, a druhá je Windows old. Mám málo volného místa na SSD a ta druhá složka mi bere 24GB, takže volného místa teď mám 50GB. mám tu složku Windows old smazat nebo tam mám obě nechat?

• Slozku v "windows.old" v prípade ze nechces retrográdovat muzes smazat.
• Klikni na tvuj disk SSD C:/ pravym tlacítkem mysi a zadej "vycistit", ty jako uzivatel, nemás dostatecné práva nad touto slozkou a práva smazání ti budou odmítnuta.
* U moznosti cistení, musís zadat i "Systémové soubory" a predeslé instalace windows = windows.old :-)

[img=http://ictwork.cz/images/05.vycisteni-disku-pocitac-systemove-soubory.png]http://ictwork.cz/images/05.vycisteni-disku-pocita c-systemove-soubory.png[/img]

Je to zložka, v ktorej je uložená predchádzajúca verzia tvojho Windows. Je to tam preto aby si sa bez problémov mohol vrátiť k tej pôvodnej verzii (pred výročnou aktualizáciou). Po 10 dňoch bude tento priečinok systémom automaticky odstránený a až nebude možnosť k návratu na ver. 1511.