Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV 200-300€

Ahoj. Ako ste si všimli v nadpise bude sa jednať o TV.
Pred pár mesiacmi som už písal ohľadne TV avšak som kúpu nezrealizoval kvôli osobnej veci...
Vyznám sa ,,ako-tak" vo svete mobilov ale do TV sa moc nevyznám.
Hľadám TV do 300€ čo je strop (pre mňa je nevýhodou investovať viac € keď nepoužívam Satelit ale DVB-T čiže ,,set-top-box" (základné programy ako JoJ,JoJ plus,Markíza,STV1-2,Dajto,Wau - tie mi stačia...

Požadujem:

Uhlopriečka max.32"in t.j. 80-82cm
HD Ready alebo FHD (čo je výhodnejšie ku settopboxu a HD programoch ako STV1 a STV2) aby nebol obraz rozmazaný atď...
USB, SMART-WIFI výhodou, Miracast (pripojenie s androidom), 16:9, HDMI, max.10KG, 100Hz+ ...

Premýšľal som nad Philips
Budem rád aj za ďalšie návrhy.

Vopred ďakujem...

Já myslím, že v téhle úhlopříčce je to dobrá koupě. 32 palců je poměrně málo, takže je zbytečné utrácet za obrazové technologie, které z této vzdálenosti možná ani nezaznamenáte. A obraz nebude ani rozmazaný, ani zrnitý :)