Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem základní deska max ram

dobrý den mám základní desku kde je v manuále napsáno Maximální velikost paměti [GB]: 8 . je možné dát více kapacity ? pokud ne co by se stalo kdybych to udělal děkuji

potreboval bych poradit poridil jsm si 4gb ve dlou modulech na ramkach je stitek KVR800D2N5K2/4G ale kdyyz tech dvou chci pridat dalsi 2gb (2x1gb) tak se nechce spustit pc je moznost to nejak nastavit? modle me si to mysli ze tam je vice nez 8gb