Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Gramofonové" pukanie v repro

Ahoj, vedel by niekto poradit čo spôsobuje sporadické-niekedy až neustále pukanie v repro. HW som vylúčil lebo sa to prejavuje iba pri online sledovaní napr filmov, online rádií alebo pri používaní horizonu od upc. Mp3 alebo filmy z hdd to nerobia. Už to raz robilo potom prestalo a teraz už asi mesiac zase. Zmeny v PC som nerobil žiadne.-už dlho takže to akoby zase same od seba. Poradte pls. na čo sa zamerať pri riešený tohto problému. Strašne to lezie na nervy. Niekedy popuká raz za čas, niekedy každých 5-10 sek. a záleží napr.aj od tv stanice ktorú pozerám cez horizon. Dakujem.

Dobrý den,

mohli by ste prosím upresniť HW, a prípadne OS?

ono nekteré značkové zloženiny alebo notebooky zvyknú mať v sebe nejakú utilitu od výrobce ktorá upravuje zvuk, mal som rovnaký problém a pomohlo mi tuto utilitu vypnúť,... U mňa to bylo konkrétne AudioWizard - MAXXAUDIO...

HW je stará mašina z win7, core quad, 4gb ram , zložené a funkčné je to už dlho a bez zmeny hw alebo sw. Ale "pukance" sa prejavujú sporadicky až po x rokoch funkčnosti .PS pc mám "holé", žiadne "doplnky" a pod. Jednoduchý základ, ale zvuk puká- pri online "prenosoch". Rušenie pripojenia?

Nahodne a pri sledovani filmov, alebo online radii...
t.j. pri prijme datoveho toku z Internetu.
Moze to robit antivirovy program, ale aj dalsi kopec inych veci.
Ak to robi jedna stanica viac ako druha, tak moze byt problem vo zvysenej latencii a to niekde na trase. Nemusi to byt problem u prevadzkovatela.