Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem apple macbook nějaké rady ohledně baterie

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda nevíte, jak spotřebovávat co nejméně cykly u Maců popřípadě jak se vyhnout započítání cyklu, např že nenabiju do 100% atd.. nebo jak se to počítá, po kolika mAh nabití se mi vždy cykl započítá.. Nebo nějaký odborný text, který se přímo tímto zabývá.. Děkuji za rady přátele :)

• Zpravidla u MacBooku mi baterie sama rekne zda-li chce dobit podle toho se ridim, coz byva u okolo 20% kde automaticky zapojuji do El site, kde jsem nazoru, ze nema moc rada ji vybyjet do MAX. (jinak bez nejakych externich zasahu)
* Uz i tak v zaklade, u Mac jsem byl vzdy spokojen s vydrzi baterie, OSX je kvalitni OS, neboj, on ti rekne, kdyz bude potrebovat :-) .

když bude Mac zapojen pořád do sítě

ano, zapínej kdykoli je zásuvka po ruce. Co se počtu cyklů týká, tak za jeden cyklus se počítá úplné vybití+úplné nabití, což je právě to co čím baterie nejvíc trpí. Takže dobíjet co nejčastěji, o zbytek se postará elektronika.