Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thunderbird stahuje znova smazané emaily z Gmailu (IMAP)

Prosím o radu s nastavením Thunderbirdu.
Mám aktuální verzi, a emailový účet na Gmailu přes IMAP.

Po smazání emailů v Thunderbirdu na počítači, po chvíli progam začne znova stahovat smazané maily z Gmailu.

Mám sice nastavené, aby emaily na Gmailu po stažení do počítače z Gmailu nesmazal (na Gmailu to zůstává jako záloha).

Ale měla by přece fungovat nějaká zpětná komunikace, že když dál na svém počítači smazat konkrétní mail, tak aby se smazal i na Gmailu. Mažu ctrl+delete pro trvalé ostranění. Ne jen delete pro přesunutí do koše.

Prohledal jsem teď několikrát nastavení v Thunderbirdu, abych to nějak vyřešil, ale na nic jsem nepřišel.

Prosím o radu s nastavením.

Děkuji

ak si na gugli nastavil aby sa nemazali, tak sa nemazu, nediv sa
a to stahovanie co si spominal, to sa tyka pop3, imap funguje inac

kazdopadne len treba skontrolovat nastavenia na serveri aj klientovi
ale ako poznam gugl, tak to nastavenie bude unho