Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný PC do 1500-1600€

Dobrý deň! Chcel by som nový PC hlavne na hranie najnovších hier na vysokej kvalite.Taktovať nebudem. Poradili mi túto zostavu:
CPU- Intel Core i7-6700
COOLER- CORSAIR Hydro cooler H115i GTX
MB- ASUS Z170-A
RAM- 16GB kit DDR4 - 2400 MHz Crucial Ballistix Sport Grey CL16 DR x8 DIMM, 2x8GB
GPU- GTX 1070 - neviem od ktorého výrobcu je najlepšia
HDD- seagate desktop HDD 2TB
SSD- Samsung 850 EVO 500GB
CASE- Fractal design define r5 čierna
PSU- Evga supernova 650 g2 650w
Je kompatibilná?
Aký typ chladenia by ste odporučili?
A akú zvukovú kartu odporučili?

Zdravím,
jsou tam zbytečnosti - deska buď ASRock H170 Performance/MSI B150A PRO GAMING, chladič stačí Fera 3.

GTX 1070 bude stačit od Gainwardu nebo Gigabyte G1. Tož podle toho co vyjde levněji.
Zdroj rovnou EVGA 750 G2 kvůli tomu že stojí stejně.

CPU- opravdu non-K procesor?
COOLER- pokud tě nestraší obavy z hlučnosti a cvakání pumpy, proč ne
MB- dobrá volba
RAM- pro taktovací "K" procesor cokoliv rychlejší než default 2133MHz, rozhodně ale 1.2V a rozhodně 2xcokoliv
GPU- GTX 1070 - Palit/ Gainward/ MSI (Asus špatně chlazené VRM a horší teplovodivá pasta, Gigabyte hlučností srovnatelné se startujícím letadlem)
HDD- whatever
SSD- opravdu do PC s takovým rozpočtem low-end TLC SSD? raději něco MLC ... Sandisk Extreme PRO nebo bratříčka zmíněného: Samsung PRO
CASE- whatever, cokoliv, co bude vyhovovat nárokům, s ohledem na AiO pak brát toto v potaz
PSU- raději Corsair RMx (550W bude s přehledem stačit, 650W maximálně pak s výhledem koupě high-end karty), taky semipasiv, ale při aktiv chodu méně hlučný a navíc záruka 10 let (vs 2 roky u EVGA)

Zvukovka podle náročnosti, jestli to máš ke stolním 2.0 10W reprům, tak ti bude stačit i ta integrovaná...

S tím rozdílem, že Corsair je záruka 5+5 (5 let prodejce, 5 dalších let u výrobce), kdežto EVGA 2+8 (po registraci). Posílej si to po dvou letech někam do tramtárie...
Jestli taktovat nehodlá, tak mu stačí i obyčejnější deska s méně fázemi a paměti 2133 a tečka puntík, dál neřeším.