Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s wifi

Zdravím, přítelkyně měla problémy s notebookem Lenovo G50 tak jsem obnovil systém pomocí ONEKEY RECOVERY pc běží bez problému neseká se,ale má problém s wifi. Na wifi se notebook připojí bez problémů ale nejde internet. Ovladače jsem zkoušel přehrát ale píše to že tam jsou nejnovější. V telefonu,na mém ntb a na stolním pc internet běží bez problémů jak na wifi tak i kabelem. Nevíte kde by mohl být problém? Děkuji

vidí ten notebook vůbec na router? ip adresa je bude na štítku zespodu, nejspíš 192.168.1.1

výpis konfigurace v příkazovém řádku cmd.exe:

ipconfig -all

(brána je ip tajného routeru)

z jiného pc vlézt do nastavení routeru (naspodu je i login).
v úvodní obrazovce "status" bude vidět vysílací kanál. default nastavení ovladače na usa znamená, že nevidí kanály 12 a 13, to se může přihodit po obnově z továrního recovery.
kanál jde taky vidět v aplikaci inssider (ntb) nebo wifi analyzer (android).