Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wxp do továrního nastavení

zdravím, chci se zeptat. mám doma jeden starší počítač na kterém je ještě klasické XPčko, a ted se to začalo nějak víc kousat, asi je to přehlcené. je tady nějaká možnost jak to uvést do továrního nastavení? díky moc za rady :)

Pokud máš instalační klíč (xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx) tak CD se dá leckde vypůjčit - mělo to spousta lidí. Běžně se vyskytují sp1, sp2 a leckdo má i "domodělo" sp3. Jinak Windows Update na WXP ještě funguje, nedávno jsem dotahoval. Aktivace také funguje (po telefonu, automatická).