Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 5/s/se

Dobrý den, dnes mi upadl můj nový iphone, a trošilinku se poškrábal na displeji, je to u tohodle tipu iphpnů normální že se tak lehko poškrábají nejsem jediný ? Děkuji za odpověď

normálni užívatelia nepúšťajú mobily na zem a keď im náhodou aj spadnú,tak pokial nemajú vyslovene outdoorové typy mobilov,nečakajú od toho,že sa im mobil pri páde na zem nemôže poškodiť,žiadny mobil v bežnom užívatelskom prevedení nieje určený na padanie na zem a nieje 100%-ne nepoškoditelný pri podobných "úrazoch"..........