Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Da se nejak overit Win7 klic bez aktivace?

Narazil jsem na celkem levne licencni klice OEM Win7. Ted zrovna zadny nepotrebuju, ale obcas by se nejaky hodil. Da se ten klic nejak overit bez toho, abych ho aktivoval (a tim padem svazal s konkretnim HW)? Ten prodejce jich prodal uz par tisic, a ma slusne reference, takze bych to pripadne i risknul, ale pokud by se to dalo nejak jednoduse overit...
Dik!

v tomhle nástroji rohatýho: https://www.microsoft.com/en-US/download/details.a spx?id=11936

Works on Vista keys onwards (Win 7, 8, 2008 Server...).

While VAMT is essentially a central key management tool meant to license computers, you can use it as an "official key checker" of sorts.

Just click on the Product Key option on the left, type your product key and click on Verify. f the key is valid you'll get Edition, Description and Key type.

edit: samozřejmě bez záruky. Jak je u MS zvykem. ;-)