Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit prohlížeč

Zdravim, nejde mi zpustit prohlížeč jak mozila tak explorer. Ani icq nenaběhne. Včera když sem potřetí restartoval počítač tak to vsechno normálně fungovalo. Ale dnes po zapnutí PC opět nic neslo zpustit. Mám podezření že to je nějaký vir. Poradte prosim.

A je to tady!!! Ted sem restartoval komp a uz to zase de. Ale jeste pred tim se mi tam zobrazilo vokno s tim ze nejaký program uz nevim presne jaky neodpovida. Tak sem dal ukončit a zobrazila se mi jenom modrá plocha. Proto sem restartoval komp a icq se normálně začlo načítat a prohlížeče už taky běžej.

Ono je lepší, před zavřením okna s hláškou, že "nějaký program...", nejdříve tu hlášku opsat, rovněž tak to, co máš na té modré obrazovce a napsat to sem.
Na monitor ti odsud nikdo nevidí a "nějakých programů" je děsně moc.

No a úplně nejlepší je udělat z té hlášky obrázek a dát jej sem.

Ono to totiž souvisí s odpověďmi. Když napíšeš něco konkrétního (jaká Windows, jaké prohlížeče, jaké hlášky...), tak ti někdo i konkrétně odpoví.
Když však napíšeš pouze "nějaký program, nějaké hlášky...", tak ti lidi nemohou odpovědět nic jiného, než všeobecně: "Nemáš tam nějaký vir, nebo nějaké breberky?"