Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylité pití v klávesnici

Ahoj! Potřebuji poradit. Dneska jsem si vylila pití na klávesnici. Okamžitě jsem se to snažila vše utřít, tyčinkou do uší vysušit a ještě jsem svítila lampičkou, ale nejde mi myš na notebooku. Můžete mi prosím poradit? Hýbe se, ale tlačítka ( pravé a levé ) či poklepání na myš nefunguje. Pomůže restart počítače nebo je to něco vážného?

Předem děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: Vypité pití v klávesnici (L-Core)

Po polití mělo následovat okamžité vypnutí notebooku, vyndání baterky (pokud je to možné) a důkladné nejméně několikahodinové schnutí.
Co to vůbec bylo za pití?
A jak polití klávesnice souvisí s myší? Nebo tak říkáš touchpadu?

Nemělo to být spíš "vylité pití" v klávesnici? Nebo se v té klávesnici ocitlo skutečně pití vypité, tedy že nejprve prošlo trávicím traktem? No na takovém notebooku bych úplně nechtěl pracovat :-D