Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dobrý je můj pc?

Zdravím. Chci se zeptat co všechno za HRY rozjedu na mém PC a popřípadně +- na kolik FPS. Budu rád za každý komentář :)
AMD athlon(tm) II X2 250 Processor 3.0 GHz
4GB ram
Nvidia Geforce 9500 GT 1GB
1TB harddisk
Popřípadně vám ještě něco dopíšu nevím co všechno je potřeba :)

Slabej CPU a ta GPU podporuje pouze DX10 takže hry tak nějaký starší,co se podívej na netu u popisků konkrétní hry a požadavků na HW,něco ze série COD,Medal of Honor,BAT,Crysis 1,Warhead to ti na tom pofachá,záleží taky co máš za monitor rozlišení.