Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna PSU ventilátoru

Ahoj, mám zdroj EVGA SuperNova NEX650G. Potřeboval bych poradit nějaký kvalitní tichý ventilátor s podobným(možná lehce menším) airflow, jako má defaultní. Díky.

Větrák se stejným průtokem vzduchu bude mít při stejných rozměrech zhruba stejné otáčky a bude vydávat zhruba stejný hluk. Za chvíli se jistě dozvíš, že tomu tak není a někdo ti něco doporučí. Když chceš menší hluk, musíš snížit otáčky.