Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk vsade

Caute. Mam problem taky,ze kupil som si gamer sluchadla HyperX Cloud II a ked ich pripojim k tabletu tak pocujem aj cez tablet zvuk aj cez sluchadla. Na telefone mi to nerobi tam len hraje zvuk cez sluchadka. Ako to mam nastavit? Dakujem

Robi to stale aj pri pesnickak, pri youtube aj pri filmoch na pamatovke. Na lg telefone mi to nerobi ani na pc nemam problem len na tablete. Ale tablet berem vsade ked cestujem takze tu mi to robi najvacsi problem. Da sa nieco urobit?