Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupit tento notebook? Nebo raději nový?

Ahoj všem,
sháním notebook na prohlížení netu, koukání na filmy a občas si zahrát nějakou hru (především přítelkyně Simíky), mě stačí Mafie 1,2, nějaký need for speed a jsem spokojen :-D. Kupuji noťas jelikož se stěhujeme do svého a nechci tam tahat tu velkou potvoru co teď mám (stolní pc). Noťas bude sedět hezky na stole a pohoda, nikam ho tahat neplánuji na to máme malé lenovo.

Jelikož je můj rozpočet velmi omezený hledal jsem v té nejlevnější třídě kolem 6tis. Kč.

V úvahu tedy přicházeli třeba tyto stroje:

https://www.alza.cz/hp-250-g3-d2192178.htm?catid=1 8842920

https://www.alza.cz/hp-255-g4-d2749788.htm?catid=1 8842920

Nicméně včera mi brácha nabídl toto:

https://www.alza.cz/gaming/hp-pavilion-dv6-6b90ec- dark-umber-d275295.htm#popis

Chtěl to jako herní noťas, ale poté co mu to pořádně nerozjelo nového Dooma, tak to posílá dál a zůstává věrný stolnímu pc. Sehnal to za 9tis. Kč a za 6tis. Kč mi to prý klidně nechá. Je vyčištěný (tím se přiživuje) a jsou tam win 10.

Co si o tom myslíte? Mám jít raději do nového? Nebo za stejnou cenu vzít ten od bráchy?

Děkuji za názory.
Vítek.

Tak dnes jsem bráchův noťas viděl. Hodně se mi líbí, filmy super, zvuk super, hry super vzhled stejně tak. Domluvil jsem se s ním tedy na tom že mi vymění nějaké pasty v notebooku + ho komplet vyčistí a můžu si ho vyzvednout.

Takže budu rád za vaše názory. Mám tu pouze dva, čím více názorů tím lépe.

Je to dobrý kup? Cenová hranice kolem těch 6 - 7tis. Kč

Děkuji, Vítek.

Tento notebook tedy HP pavilion dv6 mám. Pořizoval jsem ho dva roky zpět za 21000Kč nový, především jako herní notebook - grafika je slabší, ale stačí (full HD u všech her opravdu ne). Repro super, obraz také (filmy TOP). Při zátěži má hlučnější větrák a pořizoval jsem k němu chladící podložku. K tvému užívání naprosto stačí a vůbec bych se nerozmýšlel. Ty další dva notebooky co si uvedl, bych nebral vůbec za soupeře.

Notebook je to dobrý, design opravdu pěkný. Cena kterou si uvedl mě až zarazila, ale co už. Dobrý kup! ;)