Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ŠPUNTY - sluchátka

Zdravím, poradí mi tady někdo nějaký slušný a kvalitní špunty do 1000 Kč. HLAVNĚ NA HUDBU, ale občas i k notebooku na filmy a třeba na hry. Výrobce neřeším. Díky za tipy. ;D

Osobne bych bral v cene kolem tisicovky asi tyto:

https://www.alza.cz/soundmagic-e10-cervena-d230596 8.htm?catid=18843602#popis

Tu je mas levneji:

soundmagic-e10

pomer cena/zvuk je vyborny. V cene kolem 1000kc patri urcite k tomu nej. Zpracovanim trpi neduhy jako prilis tuhy kabel mozna. Taky chvili studi v uchu, zvlaste v zime. Ale sluchatka za litr proste neduhama trpi vzdy. Kazde jen jinyma :) Pokud clovek chce spicku ve zvuku i zpracovanim, musi sahnout o mnoho hloubeji. Takze to neberu jako vylozene minus. Proste to tak je.

Spunty urcite potichu hrat nebudou a nizkompedancni sluchatka jako superlux nejspis taky ne. Bud jsou lepsi jedny, nebo druhe, ale NTB v tom nebude hrat zadnou roli.

U vetsich sluchatek, s impedanci treba 300 ohmu budou bez zesilovace naopak ve vyhode spunty. Ty velke naopak budou hrat potichu.

Stale ale nevidim nikde problem se spuntama, ostatne zrovna ted mam jedny v ntb zabodnuty a docela to hraje :)

Divej, ja netusim jak superluxy hrajou. V ramci eny nejspis dost slusne. Drzim se jen pozadavku a tim jsou "spunty". Ovsem neztotoznim se s argumenty. Hrat budou oboje, zadne znevyhodneni v ntb se nekona. Pokud me spunty hrajou lepe, nez tve superluxy, budou lepe hrat v prehravaci i v NTB.

Slabej vystup nebo konkretni in eary, ale urcite to nelze zobecnit vetou "spunty hrajou potichu". Nehrajou. Ja si dat hlasitost nahoru, tak me to ustreli hlavu. Vtuto chvili mam serial na 50% ve winech a ve VLC playeru na 60%. Daleko k maximu a i tak je to dost nahlas.

Naopak pichnout do ntb me nahlavni, tak ty tu budou hrat velmi potichu. Ale pres to nemuzu udelat zaver, ze nahlavni sluchatka hrajou potichu. Ano, tyto konkretni 300 ohmove sluchatka hraji v mem ntb se slabym vystupnim vykonem potichu. Tot vse. Jine budou hrat nahlas.

Nevim, v cem byl problem u vas, ale spunty nehravaji bezne potichu v ntb.

Záleží i dost na tom, jak jednotlivé typy sluchátek snášíš. Mě osobně z klasických celoplastových pecek za chvíli bolí uši. Gumové snáším líp, ale dost je v uších cítím a i to nevydržím dlouho. Naopak s pěnovými sluchátky žádné takové vedlejší efekty nepociťuji. Takže za sebe mohu doporučit například Koss Spark Plug

Abych nezakladal nove tema,tak pisi sem,snad to nevadi.
Shanim spunty do usi do 1500kc na poslech hudby z mobilu,jak v mp3 tak i flac.Z Ebaye jsem kupoval Senheiser cx400,ale byla to katastrofa.Nevim,jestli to byl nejaky padelek,ci co ale byl to des.Tudiz co by jste doporucili.A jak je to s BT sluchatkama?Kabelu se to asi nevyrovna,ze?Predem diky za rady.Jo a posloucham prevazne rychlejsi hudbu,tudis rad basy.