Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 spouští režim spánku

Dobrý den , mám ACER E1-510 a WIN 10 fungoval OK a cca 2 týdny sám spustí režim spánku po dvou minutách nečinnosti . takže mnohdy ani nedočtu článek . dělá to při napájení z baterie i ze sítě přestože v napájení ze sítě dřív nevypínal vůbec , v nastavení jsem opakovaně změnil časy nic se nezměnilo prosím o radu kde upravit dobu vypínání . jsem pouhý uživatel děkuji

Dobrý večer , moc děkuji ale toto jsem již několikrát zkoušel , i přesto že při napájení ze sítě mám nevypínat nikdy tak po dvou minutách vypne diplay na černo a no kliknutí myší se objeví tapeta režimu spánku. nevím co ho spouští když i na baterii mám nastaveno 15 minut děkuji