Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone se 16aneb64?

Dobrý deň mám na pláne si kúpiť iphone se. No a neviem aký si vybrať 16gb mi príde primeraná ale 64, už moc na cenu. A preto sa chcem opýtať či mi vystačí 16gb , niekedy nejaká fotecka, čo dám do Pc a vymažeme bežné len steam do mobilu, občas zopár hudbiciek,nejaka gameska pokémon go,clash atď.. nie 100hier v mobile, a aktualizácie ios.

Telefon bude mít použitelnou paměť asi 12 GB, k tomu pár aplikací, mapy, trocha hudby a zbývá 8 GB. Stačit bude, ale jsem toho názoru, že kdo si s tím vystačí, nepotřebuje telefon vyšší kategorie (obecně). Rozhodně doporučuju přišetřit.
Jsem dost ukázněný uživatel, ve svém iPhonu mám dá se říct pár běžných aplikací, mapy, dvě hry cca 50 MB každá, k tomu nějaké fotky, videa, hudba a mám využito 11,9 GB, jinak řečeno mít 16GB variantu, mám po paměti. Jen pro představu, po půl roce má Facebook + Messenger 776 MB, 500 MB map, 2 GB fotek a videí.

edit: Nehledě na to, že je úplně někde jinde uživatelský zážitek při chování "musím ušetřit každý byte, jinak už mě nenechá ani vyfotit fotku" a "pár set MB už mě nezabije".