Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook vadní slot RAM ?

Dobrý den,
Mám notebook Emachines E525 v základu měl tenhle notebook 3GB RAM ale po nějaké době ukazoval jen 2GB, myslel sem že to je tím že jedna pamět odešla, ale skusil sem tu 2GB pamět přehodit na druhý slot a nejde jen černá obrazovka, zkoušel jsem i tu 1GB pamět v jiném notebooku a tam funguje normálně, dokonce sem si i sehnal další paměty (512MB,2GB) a furt stejný

Skus tie tvoje povodne 1GB a 2GB len medzi sebou prehodit. Potom vidis kolko RAM?
A ano moze aj slot byt vadny, blby kontakt bud samotny konektor alebo na plosaku. Alebo len blbne BIOS.
Samotny modul v 2.slote ist nemusi vzdy, zavisi od vela veci.