Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Setkal se někdo s tímto?

Snažím se prodat použitou tiskárnu přes inzerci
https://www.sbazar.cz/bluenite/detail/18104956-hp- designjet30-fototiskarna-a3-
Došla mi reakce se zájmem, který mi přijde dost divný.
Počítám, že po mé kladné reakci dorazí další mail se žádostí o oznámení č. účtu, atd. T.j. věčné žádosti podobného typu na získání těchto informací. Zajímalo by mě, k čemu jsou někomu?
Má někdo podobnou zkušenost?
díky za reakci, radu
Petr

"Hello.
Thanks for your reply,I am Amarino Adams from U.K, i
just left Czech for a business trip in Sweden,I requested for your
item before living Czech,am highly interested in purchasing your item
to my friend in Georgia Republic as a Birthday gift, and am willing to
covered the shipping cost through Speed post to send the item to my
friend destination address in Georgia Republic
If you wish to sale, kindly get back to me to explain to you on how to
complete on the transaction?
Thanks"

Je to normální, na Paladixu takhle se mnou komunikuje Michael Ocean, kdykoli tam nabízím něco dražšího. Číslo účtu potřebuje, aby ti na něj poslal peníze. Bude to spěchat a chtěl by tu věc poslat hned, jak ti zašle potvrzení o převodu peněz.