Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s NTB

Zdravím mam notebook Asus x550C

parametry:
i5 - CPU 1.80GHZ 1.80 GHZ
RAM: 6GB
grafika: GeForce GT 720M
windows: 8.1

Pocitac uz mi nakej patek slouzi ale zatim byl vzdy bez problemu az na par malickosti. Celkem se o nej staram a nemam zaplnenou plochu ani celkove pamet na pc ale nedavno se mi z niceho nic celkove spomalil a zacal se sekat jak na internetu, tak nariklad pri hrani ruznych her nebo kdyz pracuji s FL STUDIO a pouzivam vice programu zaraz seka se mi zvuk a tak. Antivir mam aktivni. Nemam vubec poneti proc mi tohle z niceho nic zacal delat.. Je pravda, ze uz ho 3 roky pouzivam skoro kazdej den ale neprijde mi, ze by neco odeslo ale je mozny ze ano akorat ja to nepoznam. Vim, ze to muze byt cokoliv ale stejne chci zkusit jestli nema nekdo nake rady prosim. Dekuji

No prave ze meril kdyz sem hral hry teplota sla vzdy nahoru ale stejne se drzel a ted sem ani moc nehral takze se to nemelo kdy stat jedno rano sem ho proste zapl sel hned delat hudbu a sekal se mi zvuk pak sem zkusil prave i ty hry a taky se to sekalo.. Nedavno sem delal cistou instalaci z 10tek na 8cky zpatky. Tu CPU musi bud neco zatezovat neustale a nebo opravdu neco odeslo..