Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem praskání ve zvuku

Dobrý den mám prosbu? Mám integrovanou zvukovou kartu na základní desce a koupil sem si repra microlab solo 9c a po měsíci začka zvukovka zlobit praská a někdy se kouše nevíte čím to muže být?
Změna předmětu, původně: Pomoc (karel)

dělá to pořád skoro stačí poslouchat písničky film nebo aj hra 30 min a začně to dělat základní desku mám MSI 970A-G46 a ovladače možu přeinstalovat a stejnak to dělá to samý konektory od repro sem zkoušel v jiné zvukovce a v pohodě a pc nemám zavírovaný je čerstvě nový windows

No a co? Stale moze byt vadny konektor, uz som to pisal. Mas skusat s nim kyvat.

Windows mas mat cerstve a do nich rucne spravne ovladace. Ty si tam instalil ktore presne odkial presne?

Windows je jaky?
Update si uz mal spustene rucne a dokoncilo s a restartoval si to a opakoval si to az kym nic nenasiel?
A aj cerstve windows sa daju zavirit za 3sekundy tym ze spustis nieco zavirene z USB sticku alebo ineho ulozista. A uz potom nebudu cerstve.