Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě iPhone v USA

Zdravím, mám teď kamaráda v New Yorku a napadlo mě, že dřív se tam dost vyplácelo kupovat elektroniku. Jaká je situace s cenou dneska? Jak je to s clem (šel by asi pronést 1 ks ne?), zárukou atd. Třeba s iPhonem?
Předem díky moc za tipy a rady.

autorizovaný apple servis v EU sa s Tebou nebude baviť o záručnej oprave,pokial tam donesieš výrobok určený výlučne na americký trh.......bežná záruka na výrobky v usa je 90 dní,u niektorých až 1 rok,ale to záleží od predajcu,medzinárodná záruka sa dá obvykle dokúpiť extra,ale obvykle u tovarov,ktoré nemajú regionálne obmedzenia,čo za normálnych okolností apple telefony majú,rovnako aj playstation,nintendo a podobné záležitosti......