Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s twitchom/ip

Dobrý deň. Naozaj si už neviem dať rady s problémom na stránke twitch. Vždy keď sa chcem ísť prihlásiť na twitch tak mi to ani nedovolí napísať meno heslo ale hneď mi to vyhodí takúto ,,milú,, vetičku: ,,You have been blocked from using Twitch. Please visit the Support Center for more information on why you may have been banned.,, V podstate to, že som bola zabanovaná. Lenže na svoj účet som sa už prihlasovala inde a išlo to bez problémov, toto vyhadzuje u nás doma na všetkých pc čo máme. Je možné, že to má spojitosť s našou IP? My máme totižto statickú, čiže sa nám nemení. A ban som nedostala, nerobila som nič zlé. Ja som už aj písala na twitch podporu niekoľko krát, no bez odozvy. Už som naozaj zúfalá z toho. Ak sa nájde niekto, kto by mi vedel poradiť bola by som nesmierne vďačná. Vopred ďakujem každému.

Dobrý den,

Pri dynamickej IP sa občas stane že rovnakú IP majú dvaja alebo viacerý uživatelia,... Vy však máte statickú, vtedy by nemalo dojsť k takýmto problémom.

ostatne riešenie jinde než na twitch podpore asi nieje možné, iba ak zmeniť IP adressu u poskytovatela internetu.

Jinak čo viem tak twitch nedáva permabany na IP ale priamo na účet, on má iba istý blacklist IP zvyčajne proxy serverov, a aby zrazu tam pribudla Vaše IP je minimalna šanca, pravdepodobne ste blokovaný od úplného začiatku.