Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv - Nejspíš problém s Hz

Ahoj lidi, dneska mi konečně dorazila nová Tv, konkrétně tahle: https://www.alza.cz/48-sony-bravia-kdl-48w705c-d23 60625.htm

Vybalil, zapojil drát se šťávou a vyzkoušel pustit na ní youtube. Docela vysoké zklamání, obraz nejede snad ani na 50 hz, je to jako hrát hru se 30 fps. Vyzkoušel jsem k ní připojit notebook přes hdmi, žádná změna. Změna je vidět u videí, kde se dát nastavit 60 fps, to pak obraz jede krásně, ale jinak to je strašný. Projel jsem celý nastavení, ale nic nenašel, možná jsem něco přehlédl, pomohl by mi s tím někdo, prosím?

TV zvycajne na chvilku zobrazi format ked dostane obraz, alebo kdesi v menu v informaciach, zobrazil co? Nie nahodou 1920x1080 25p?
Vo windows mas nastavene co pre ten (HDMI?) vystup jaku obnovovaciu frekvenciu?
Videa na nejakom youtube kludne mozu mat 25-30FPS, je to normalne aj u filmov. Kolko by si chcel?

Tak si pozri nastavenie frekvencie vo Windows, v ovladacoch.

Pisal si ze mas problem s videami na youtube, ne s hrou. Videa na youtube mozu byt kludne 30fps. A je to stejne plynule jak hra pri 30fps.
Ked chces hrat tak si vypni v TV obrazove procesory nech nemas oneskorenie, uz to pisal wikan.

A mas nastavenu vo Windows jaku obnovovaciu frekvenciu vtedy ked to je pripojene?
Uz si si cital navod k TV ze kde v menu sa vypinaju tie nablble obrazove procesory?
Neni to nahodou uplne stejne ne-plynule jak na notebooku, ale zameriavas sa na to? A je to vacsia obrazovka tak to viac vidiet.

Inac vseobecne ak tam je 50Hz panel, a video je 29.9 FPS (tusim tak je to ked je klasicke americke) tak logicky potom vidis 2x stejnu snimku a potom raz dalsiu snimku a zas 2x snimku a tak dokola, lebo 50Hz vs 30Hz je blbe. Na PC so 60Hz monitorom a panelom potom vidis lepsie 29.9FPS, lebo 60Hz je skoro presne 2x 29.9

Omlouvám se za pozdní reakci. Zapnutí Herního režimu nic nezměnilo. Co jsem koukal, měl by tam být 100Hz panel. 60Hz mám nastavené když mám propojený noťas s Tv. Výrazná změna je, když pustím třeba na youtube videa, u kterých je třeba 1080p60fps, tam to pak jede na jedničku, u ostatních ale to je strašné.

Lebo CT programy su 50Hz.
Videa na youtube su najskor 30. Som ti to uz pisal a aj ze preco to je trhanejsie na 50Hz TV jak na 60Hz PC-monitore.
Preco slavne 200Hz motion debility nefunguju si ries s vyrobcom, ono to ale je len marketingova hovadina, ked tam je 50Hz panel, tak tam neni nikde 200Hz ani nahodou, len na napise na krabici.
P.S. skus ten motion flow vypnut, ptz to moze robit este horsim jak to uz je.