Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava na hranie hier

Čaute, chcem sa vás opýtať, či budem môcť hrať dnešné hry na tejto zostave, aspoň na stredných nastaveniach.

ZOSTAVA:
DOSKA: Asus P5Qpro (lga775)
CPU: Xeon E5450, 3.00 GHz (je osadený modom zo socketu 771 do 775)
RAM: 6GB DDR2
GRAFIKA: MSI N750Ti TF 2GD5
ZDROJ: Realpower 450W

Ďakujem za váš názor.

• To chces koupit ? Prozatim muj Nazor, zda-li to jeste nevlastnis, nekupuj to. [Cpu vykonem prumerného Intel Quad z roku 2007]
• Jedina obstojne vec, kterou PC obsahuje, je ta GTX@750Ti, ale zdali ji jeste nemas koupenou, jde zakoupit lepsi alternativa (R9@380, GTX@960).
* Ten Zdroj RPower je od Cool Master ?

Už to vlastním, len dokupujem grafiku, ktorá je už objednaná... CPU som menil nedávno, predtým tam bolo dvojjadro a na sockete775 už lepši vykon asi nevytiahnem. Čo sa týka grafiky, tak som chcel investovať okolo 100€, tie čo uvádzate sú raz také drahé. Zdroj je CoolMaster. Ja som len chcel či tie hry pôjdu ako tak plynule :-)