Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kousek černé obrazovky

Zdravím, mám takový menší problém, mám notas už nějakou tu dobu asi něco přes 3roky a tak před měsícem co jsem začal používat i nastavení jasu se mi na kousku displeje udelal taková zatmavena Kaňka. Nevíte někdo co stim ? přiložil bych foto ale nelze přiložit.

PS: na druhém monitoru to nedělá

To bol skor nahodny jav, ze to nejaky cas slo po zapnuti podsvietenia kym sa to nezahrialo a potom to zhaslo. Mozes skusit v tom mieste trochu na ram spredu jemne zatlacit, ci sa to nemeni, ale skor to je asi nejaky elektronicky problem na tom mieste v podsvieteni.
Predpokladam ze ked vlezes do BIOSu to vidis tiez, ne? (aby sa vylucil nejaky vplyv Windows alebo co)