Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probliknutí displeje a pak nic.

Dobrý den,

mam takový problém s notebookem acer extensa 5230. Zapnu ho, tak se rozsvítí kontrolky, větrák funguje, harddisk se točí, dvd mechanika jde otevřít i zavřít a obraz jenom problikne asi na 1 sekundu a pak nic už nezobrazí. Zkoušel jsem ho připojit na externí monitor přes vga a nic to nezobrazuje nebo spíš se na něj nemohu připojit. LCD displej jsem zkoušel a je funkční. Muže se jednat o špatný flex kabel? Prosím o radu.

Děkuji

Numlock funguje? (meni LED?) Ak ano tak ntb funguje a problem je bud grafika alebo kabel alebo nejake spoje na doske, alebo menic podsvietenia (to si skusal tiez? Aj menit jas pomocou Fn+klavesy?)
Ak nefunguje numlock, tak je vadny notebook a vobec nefunguje nic.