Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapínání Externího HDD při zapínání PC

Ahojte, potřebuju poradit, když zapínám PC, tak se mi chce bootovat OS z externího disku a ne z primárního v PC. V BIOSU jsem přenastavil priority, ale když ten Externí disk po nějaké době vypojím a vypnu PC. Pak ho zase zapnu a připojím disk, tak se ta priorita zase vrátí k externímu disku.

Nevíte někdo co s tím?

+ Baterku na zákaldní desce jsem nevypojoval, takže by se BIOS neměl mazat.

Bud sa tam da nastavit sposob jak sa radia nove zariadenia, alebo sa da nastavit poradie kategorii, alebo si vypni usb legacy support pre USB storage, zavisi od konkretnej dosky ze co tam je v BIOSe za nastavenia. Normalne by si to mal BIOS pamatat ked si to uz raz prehodil, ak to je stejny disk. Ale nemusi to byt pravidlo.