Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná zostava

Dobrý deň,
chcel by som Vás poprosiť o vytvorenie hernej pc zostavy, tak aby to utiahlo najnovšie hry na vysoké detaily na 60 fps minimálne. Mohli by ste mi ešte napísať či sa viac oplatí grafická karta od nvidie alebo amd. Môj rozpočet je 1500e
Ďakujem
(po prípade ešte nejaký vhodný monitor k tomu)

za takhle jednoznačnej soud bych se styděl do konce života :-D zatím totiž neexistuje native-DX12 hra, ve které nemají prsty jedna z firem - Time Spy jakožto syntetický test a jediný DX12 bench ve kterém nemá prsty ani jeden z výrobců graf.čipů a referenčních karet nemůže tak úplně simulovat herní zátěž, dá se však předpokládat, kam se to bude ubírat.