Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazí se plocha

Dobrý den, chci se zeptat..po zapnutí notebooku mi najede modra obrazovka a kolečko a píše počkejte prosím a plocha nenajede. Mám win 10 a nedávno mi to psalo ze systém windows má problémy s pevným diskem. Tak nevím jestli to s tím souvisí. Předem děkuji.

pokud je poškozený profil uživatele (nebo jeho větev registru), může to nastat.
zkusil bych nouzový režim, případně přihlásit se jako jiný uživatel/"administrator".

nějaké tajné problémy s pevným diskem můžou být příčinou. ale to chtělo ověřovat hned, když to windows hlásily - smart hodnoty disku vypíše třeba crystaldiskinfo, souborový systém se dá zkontrolovat ve vlastnostech disku.