Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook acer

Ahoj měl bych takový dotaz pokud mi někdo poradí. Mám teď už skoro rok notebook Acer Aspire 3100 a na dispeji na té umělé hmote ve které je zasazen displej se udělala takhle vlevo dole od rohu dolů prasklinka taková slabá může mi někdo poradit zda to vadí při chodu notebooka nebo zda ho mohu dál používat bez potíží díky moc napište co nejdřív díky.

Notebook shořet nemůže, ale je to dost častý jev u levných NB v oblasti kolem pantů.
Zavčas bych se poradil se servisem a reklamoval, končí to totiž postupným rozšiřováním s následným vylomením pantu. V době po záruce je pak pozdě.

Acer bol kedysi znamy tym, ze taketo zavady neuznaval a branil sa tym, ze nb nebol pouzivany v sulade s pravidlami (tyka sa byvaleho Asupportu).
Dokonca odmietli 4-5 mesacny nb s prasknutym pantom s tym, ze to nie je vada materialu ale chyba uzivatela (asi ho casto otvaral;o)).