Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ytb videa se nenačítají

Ahoj,
už delší dobu mám tenhle problém. Zapnu video na ytb, ale načte se jenom tak prvních 2-5 sekund, a dal nic. Bud musím obnovit stránku nebo v tom krátkem čase, kliknout dál, třeba na 20 sekundu, aby to jelo. A ani tohle někdy nefunguje a video se prostě vůbec nenačte. Není to u všech videí, ale v poslední době je to stále častější, tak sem píšu. Mozzila firefox, win 7. Neví někdo o nějakém řešení prosím? Díky

loading...

addony žádné, pluginy jsou tam tyhle, o kterých nevím, jestli jsou potřebné:
OpenH264 Video Codec poskytnutý společností Cisco Systems, Inc.
Modul pro dekódování obsahu Primetime byl poskytnut společností Adobe Systems, Incorporated
Modul Widevine poskytnutý společností Google Inc. pro dešifrování obsahu

antivir microsoft essential, spyware definiton verison 1.225.3703.0

díky za snahu

OpenH264 Video Codec poskytnutý společností Cisco Systems, Inc.

Soubor 1.5.3
Cesta: C:\Users\Vasek\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pro files\a1ae53up.default\gmp-gmpopenh264\1.5.3
Verze: 1.5.3
Stav: Povolen

Modul pro dekódování obsahu Primetime byl poskytnut společností Adobe Systems, Incorporated

Soubor 17
Cesta: C:\Users\Vasek\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pro files\a1ae53up.default\gmp-eme-adobe\17
Verze: 17
Stav: Zakázán
Přehrát chráněné video na webu.

Modul Widevine poskytnutý společností Google Inc. pro dešifrování obsahu

Soubor 1.4.8.866
Cesta: C:\Users\Vasek\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pro files\a1ae53up.default\gmp-widevinecdm\1.4.8.866
Verze: 1.4.8.866
Stav: Povolen
Přehrát chráněné video na webu.

to od toho adobe jsem zakázal, jak můžete vidět, a zas nic. Promazal jsem v mozzile historii, cache i cookies a taky nic. Prostě se ta videa zastaví tak na 4. sekundě a dál to nejde.