Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MONITOR - POWER SAVING MODE

Dobrý den, prosím o pomoc s následujícím problémem...
Dnes jsem si chtěl připojit druhý monitor k pc ale vyskytl se tento problém - Každý z monitorů funguje jen pokud je zapojen přes kabel DVI...pokud jeden nebo druhý připojím přes VGA tak vždy funguje jen jeden monitor a druhý se automaticky hodí do "Power Save" modu
Prosím o pomoc, předem děkuji :) .

Ne.
Také je mi divné, že když připojím monitor přes konektor DVI tak windows vydá svoji krásnou hlášku o novém zařízení jako to dělá při připojení např. USB
Ovšem přes VGA nic nezahlásí ale monitor stále přijimá signál..jen odchází do Power Saving Modu...-.-