Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice přestane reagovat po pár sekundách.

Ahoj, mám klávesnici kterou bych rád používal, ale nemůžu(hodně hraju hry a tenhle problem je dělá nehratelné) - stará Samsung klávesnice s PS2 portem.

Koupil jsem si PS2->USB kabel, dal ho do notebooku a stává se to, co v nadpisu.
Prostě držím klávesu a po pár sekundách přestane reagovat, jakoby se "vypla", ale hned jak ji znovu zmáčknu, zase funguje.

Nevíte co s tím?

Děkuji za odpovědi.

Tak jsem se bohužel zmýlil - nepomohlo to. No co se dá dělat, budu si muset našetřit na mechanickou klávesnici či něco podobného.
Popřípadě, nemáte někdo link klávesnici která má vysoké klávesy a je "levná"? Něco ve stylu IBM M keyboard.